Vítejte!


Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2015 v Komořanech u Vyškova.

Chovnou stanicí jsme se stali z lásky k plemenu Labradorského retrievera.

Nikdy nepřestaneme hledat ideálního jedince ,ale vycházíme z našich základů co máme doma v naší malé chovné stanici.Naše psí holky,jsou neustále s námi v kontaktu.Jsou součástí našeho každodenního života.Proto velké pozemky plné kotců nikdy nebudou našim cílem.

Naše  malá smečka s námi příjímá návštěvy,pracuje s námi na zahradě.  Žije s námi v domě,kde mají holky svůj pokoj.Nezbavujeme se fen které se již nehodí do chovu,nebo mladých fen,které nevyšly do chovu.

Chov máme především jako zálibu pro povahu a exterier tohoto krásného ušlechtilého plemene,nikoliv jako  zdroj obživy.

Každý pejsek je pro nás člen naší rodiny s kterým chceme prožít celý jeho život.

Labrador je plemeno ,který miluje člověka a je štastný pokud jsme s ním.

Chováme podle pravidel FCI a jsme členi KCHLS .

Komu rádi dáme štěně?

Štěně u nás dostane každý,kdo mu chce dát vzornou péči,lásku ,čistý  a voňavý domov.Nepožadujeme po nových  majitelích ,aby s pejskem navštěvovali výstavy či zkoušky-ale potěší to.

Vždy nás zajímá osud našich štěnat.Preferujeme nezávazné návštěvy nových zájemců  a velmi vítáme ,když  nás dále informují o jejich dalším pokračujícím  životě u nich.

Počítáme i s negativními zprávami .Takový prostě chovatelský život je.Dáváte nám  tím každopádně zpětnou vazbu o našich výsledcích naší práce v chovu psů.

Nedáváme štěnata do kotců a chovatelům,co si pletou chov s množením!

Neřekla jsem něco co Vás zajímá?Napište nám : admiral-princess@atlas.cz

 

 

 

 

 

První labradorku jsme měli již v roce 1998.Jmenovala se Sendy. Celé naší rodině dala to nejlepší.Lásku,radost a pochopení povahy labradorského retrievera.Pomáhala nám nejen s výchovou našich dcer,ale především patřila do rodiny a stala se její součástí......

 

...když odešla, nemohli jsme se vyrovnat s jejím odchodem.Dlouho mi trvalo přesvědčit manžela a ostatní, abychom tak úžasné plemeno jako je labradorský retriever nechali ve vzpomínkách.Toužila jsem mít opět do rodiny nového psího člena a začít se věnovat intenzivněji s výběrem jak povahově tak především zdravotně čistého potomka labradora s průkazem původu.

Naše nová holčička se narodila v Boleradicích a daly jsme jí jméno Lusynka.A jak sama  chovatelka p. Bráblíková řekla:"máme poslední tu nejkrásnější holčičku volnou"-tak jsem neváhala  a dnes jsem velmi štastná,že ji máme i přes její handicap!

Naše Lusy (Kiara Royal Glade od Lužáneckého parku- spojení Cool Boy You are the Inspiration x Zaya Sable Blues)

 je pořád ta nejsladčí holčička na světě.Veselá,hravá a naprosto oddaná.Dává nám pořád dobrou náladu,hodně energie při společných vycházkách a stará se o naší malou Mollynku.Kdo je Mollynka?


Molly je naše další ale už čokoládová princezna.Narodila  se v Kunčicích pod Ondřejníkem chovatelce p. Pokludové.

Mollynka(By Molly Kunčice pod Ondřejníkem spojení Dolbia Eclipse x Oliviana Omolly Kelečský poklad).

Molly čokoládový anděl s oddanýma očima nás učaroval nejen svým datumem,který měla  stejný jako naše  první labradorka Sendy .

Získala si nás ihned  svojí krásou , poslušností a charakterem dámy ve všech ohledech od prvního okamžiku.

Molly se stala v roce 2015 chovnou fenkou.Stala se tak naší  zakladatelkou chovné stanice Admiral Princess pro čokoládové linie Labradorských Retrieverů.

Její děti Angel Admiral Princess a Beauty Flower Buffy Admiral Princess jsme si ponechali v naší chs.Obě fenky mají povinné rtg loktů a kyčlí. Testovali jsme i nepovinné vyšetření na dědičné genetické choroby.Výsledky si přečtete u rozkliknutí jejich jmen.

Čokoládový odstín tohoto plemene je pro nás prioritou, tak jako povaha a zdraví.